VOLNÁ MÍSTA

Máte strojírenské vzdělání a rozumíte technické dokumentaci? Hledáte práci na pozici pozici ZÁMEČNÍK, SOUSTRUŽNÍK NEBO SEŘIZOVAČ CNC STROJŮ nedaleko Brna? Nevadí Vám dvousměnný provoz? Pokud jste na otázky odpověděli ano, zašlete nám Váš životopis!

 Pracovní náplň:

* obsluha a seřizování CNC soustruhu

* výměna nástrojů, seřízení, měření tolerancí

* čtení technické dokumentace a její využití v praxi

* kontrolní měření dílců

* práce samostatně i v rámci týmu spolupracovníků

* práce na 2 směny

 Požadujeme:

* vzdělání strojního zaměření

* praxe s obsluhou CNC soustruhu

* schopnost čtení technické dokumentace

* znalost Fanuc systému výhodou

* ochotu pracovat na 2 směny

 Nabízíme:

* perspektivní zaměstnání u stabilní společnosti

* jistota práce na dobu neurčitou

* kvalitní mzdové ohodnocení

* dotované stravování

* firemní vzdělávání

* čistá výroba, profesionální přístup

* přátelský kolektiv s dobrou atmosférou

* jde o práci na hlavní pracovní poměr

 Více informací na: info@kovo-krcek.cz nebo na telefonu: 737 196 295